Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bi kıs var napabilirim?...

NiKe

Öne çıkan mesajlar

bisim apartmanda süper bi kız oturuo...kardeşi bizim okulda...bisim apatmana yeni taşındılar...kaç gündür sabah okul servisini baklerken görüom...kesişios...kısla tanışmak için napmalıyım?...adını nasıl öğrenebilirim.deneyimli paticik ailesi üyelerinden fikirler bekliom....
Sosyal ağlarda paylaş

ne mi yapabilrisin?hmmm....çok düşünmem gerekti bu sonuç için ama sanki konuşabilirsin?

merhaba,ben xxxx şuy dairede oturuyorum.neyse yeni eviniz hayırlı olsun.sonra konuşuruz neyse...

şeklined ufak bir diyalog içerisine girebilrisin mesela.ama çok geçmesin.taşınmaları üzerinden ne kada rçok zaman geeçrse tanışman o akdar zorlaşır.

oh my god !what the hell I'm dealing with...[signature][hline]administrator error

-oo saçını mı kestirdin çok yakışmış.
-salak salak konuşma ikimizde iğrenç göründüğümü biliyoruz...

progresifim progresifsin progresif

:rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

Git yanına.
"-Selam ben (your name here) Farkındaysan 2 gündür seni kesiyorum. Bu haftasonu sinemaya gelmeye ne dersin?" de

O da kabul etsin.

And they lived happily forever

Ya da ikiniz de ölün. Hatta aşk acısı çekip topic açan bütün paticiklar ölsün.[signature][hline]horacegoesskiing, 21 Eylül 2004 16:41 tarihinde demiş ki:
hayır adamlar bi de inatla türkleri seviyo yani. ehuh. anlaşılır şey değil. ben de sizi seviyom lan!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NiKe, 04 Ekim 2004 20:57 tarihinde demiş ki:
deneyimli paticik ailesi üyelerinden fikirler bekliom....

Tabi biz bu konuda istisas yapmis bay ve bayanlariz , burasida paticik.com degil guzinabla.com ... Sen bize adresi ver biz kizi hallederiz , bosuna ugrasma cicim..[signature][hline]à Paris jusqu'a 18 decembre

[Bu mesaj narin tarafından 04 Ekim 2004 21:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

En iyisi kendin tanışmak en etkilisi ama ondan önce bence kardeşinden bir kaç birşey öğren hediye mediye gibi sevdiği bir şeyler (yanlız şöyle adamları sever derse sende sakın kendini değiştirmeye falan kalkma ben sevdiği hediye tarzı şeylerden bahsediyorum) öğrenirsen iyi bir başlangıç yaparsın. Ha birde kardeşi iyi huylu birimi dikkat et yoksa herşeyi bozar[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

Ya sana şukadar diyorum, Herhangi bi şekilde bi diyalog gectıkten sora kızın gözü seni tutmuşsa zaten kesişmeler farklı boyut alır anlatabılıyomuyum. Kız seni begenmısse o sana selam vermeye falan baslar gunler ılerledıkce ılk dıalogtan sora. Ha begenmemısse soguk davranır. Tecrübeyle sabittir.[signature][hline] The Truth is out There

Sosyal ağlarda paylaş

asduashdusha "2 gündür kesişiyoruz" lafı çok iyiydi :)[signature][hline]evet arakçıyım. ama pişmanım bi daa yapmıyca
XaeroFarb, 25 Ocak 2003 18:51 tarihinde demiş ki:
Benim hatunun simsteki erkek arkadaşını katletmiştim havuza soktum sonra havuzun merdivenini sattım eleman boğuldu öldü Sonrada bide saveledim manyak oldu...
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar bu balonlu pati arkadasımız kRaL_aRtHuR nick li şahısla aynı kişidir!!! herhalde kRaL_aRtHuR kardesimis cok utanıo bu konudan onun için başka bi nick almayı tercih etmis :-p utanmana gerek yoq kardes herkesin basına gelir böle seyler![signature][hline]AdEt_KaNi_EmEn_DrAqLa
Sosyal ağlarda paylaş

ya gdip ik kelime merhba diyeceksin ne gerek var bu akdar hediye bilmemne taktik falan şeylerine.git merhaba de itşe.diyemiyorsan da medeni cesaret faktörünün diplerde süründüğüne kanaat getiririm.ayrıca merhaba dan ne olur ki kafana balyoz mu geçirecek! ya saçma sapan konulardna sıkıldım.karınca çiftliğimdeki karıcnalar hiçs eks yapmıyorlar bu normal mi şeklinde konular açılırsa yakıdna gayet normal karşılayacağıma emin olabilirsiniz...[signature][hline]administrator error

-oo saçını mı kestirdin çok yakışmış.
-salak salak konuşma ikimizde iğrenç göründüğümü biliyoruz...

progresifim progresifsin progresif

:rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...